Nabízíme kompletní služby spojené s Vaší akcí.

Pořádání akcí, pronájem vybavení, služby na klíč. Už deset let poskytujeme tyto služby šité na míru spokojeným zákazníkům. Mezi naše hlavní činnosti patří pronájem vybavení na akce. Velkostany, stánky, mnoho druhů párty nábytku včetně potahů, zvuková, světelná a DJ technika špičkových značek, pódia, mobilní bary, výčepní vozy a technika, prodej nápojů, ledu aj. To je jen stručný výčet vybavení, které nabízíme. Na naše vybavení se můžete přijet podívat do dostupného skladu v Otrokovicich. Zákazníkovi se umíme přizpůsobit a nabídnout i služby mimo hlavní činnosti. Zabýváme se například i social media marketingem - specializace Facebook reklamy, grafickými službami apod.

POPTAT ZDARMA

Hledáte něco speciálního?

1/ PRONÁJEM VYBAVENÍ

Párty stany a příslušenství, párty nábytek, pódia, cateringové vybavení, ozvučení, osvětlení, DJské vybavení a mnoho další techniky související s eventem.

Nabízené vybavení vlastníme, proto vždy zaručujeme 100% kvalitu a příznivé ceny.

Vyzkoušejte spolupráci s naší společností a uvidíte, že vše co řekneme, vždy dodržíme.

2) AKCE NA KLÍČ

Pro města, organizace a firmy, také akce soukromého charakteru. Pořádáme velké regionální události, zejména food festivaly a sportovní akce. Specializujeme se také na svatby - pro Vaši svatbu nabízíme kompletní řešení. Máme zkušenosti s nápojovým cateringem s účastí přesahující 10.000 osob.

Umíme pracovat pod tlakem. Pokud hledáte spolehlivého partnera, obraťte se na nás!

3) CATERING

Catering nás baví! Sami pořádáme tradiční gastro akce pro tisíce lidí. Napajedelský Burger Fest nebo třeba Gastrogest ve Starém městě? To je naše vizitka!

Specializujeme se na realizaci barů na klíč a spolupracujeme s předními společnostmi v oblasti nápojů v České republice.

V oblasti food cateringu jsme navázáni pouze na prověřené profesionály, se kterými pravidelně spolupracujeme.

POPTAT ZDARMA

Hledáte něco speciálního?

UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE

REFERENCE